Esu sąmoningumo ir emocijų paleidimo trenerė bei judesio praktikė

  • Post category:Blog
  • Post comments:0 Comments

Sveiki visi!

Aš esu sąmoningumo ir emocijų paleidimo trenerė bei judesio praktikė. Jau daugelį metų šios technikos yra pagrindinis įrankis, kurį naudoju, norėdama padėti sau ir kitiems tvarkytis su jausmais, skausmais, praeities išgyvenimais ir įspaudais. Taip pat, šios technikos padeda keisti įsitikinimus ir leidžia mums realiai gyventi ir daryti pokytį savyje ir savo kuriamoje realybėje.

Mano siekiamybė yra įgalinti kiekvieną žmogų sekti savo širdį su pasitikėjimu. Sąmoningumas yra būsena, kurioje mes suvokiame save, savo mintis, jausmus ir veiksmus. Tai reiškia būti čia ir dabar, būti atsakingiems už tai, kas vyksta mūsų viduje ir išorėje.

Emocijų paleidimas yra procesas, kuris leidžia mums išlaisvinti sukauptas emocijas ir išgyvenimus, kurie gali mus trukdyti gyventi pilnaverčiame gyvenime. Tai gali būti skausmas, pyktis, liūdesys ar kitos neigiamos emocijos, kurios užstrigę mumyse gali trukdyti mums jaustis laisviems ir gyventi pilnaverčiame šiandienos momente.

Judesys yra dar vienas svarbus aspektas, kurį integruoju į savo praktiką. Judesys leidžia mums išreikšti save per kūną. Tai gali būti šokis, pratimai, kvėpavimo technikos ar bet kokie kūno judesiai, kurie padeda mums atrasti savo autentiškumą ir išreikšti savo jausmus.

Visi šie įrankiai kartu sudaro galingą priemonę, kuri leidžia mums tapti sąmoningesniais, išreikšti save ir gyventi laimingiau. Mano tikslas yra padėti žmonėms atrasti savo vidinį potencialą ir pasitikėjimą savimi.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie sąmoningumą ir emocijų paleidimo technikas, kviečiu keliauti drauge su manimi. Mes kartu galime atrasti naujas galimybes ir sukurti laimingą ir pilnavertį gyvenimą.

Parašykite komentarą