Labas, mano vardas Laima.

Čia gali mane pažinti kaip emocijų paleidimo ir sąmoningumo trenerę.

Mano kelionė į save aktyviai prasidėjo 2016 metais, nors iš tiesų atsigręžus atgal atrodo, kad nuo pat vaikystės. 

Tikiu, kad ateiname į šią žemę, į savo šeimas ir į savo patirtis tikslingai. Nes tai mums leidžia patirti būtent tai, kas reikalinga, kad taptume optimaliausia savo versija ir galiausiai realizuotume save geriausiu būdu: kai džiaugiamės tuo ką darome ir tuo pačiu tai yra naudinga kitiems.

Nors tikrai ne visuomet taip mačiau gyvenimą…

Savo paieškas pradėjau, nes savyje išgyvenau nuolatinį kentėjimą. Nevertumas, meilės trūkumas, pyktis tėvams, nuo vaikystės lydėjęs nepritapimo ir atstūmimo jausmas, savo vietos po saule neradimas, visiškas atsiribojimas nuo artimų romantinių santykių, bandymas būti stipria, neverkti ir tuo pat metu būti gera visiems. Tokia buvo mano realybė, paslėpta po stiprybės kauke, iki kol suradau, o gal labiau mane surado, emocijų paleidimo metodas, kurio mokė Rytis Lukoševičius.
Ir tai pakeitė mano gyvenimą.

Ėmė luptis skausmo sluoksniai, pradedant pačiais akivaizdžiausiais, nešamais nuo vaikystės, vėliau – kylančiais iš gelmės ir sielos atminties. Galiausiai luposi tie sluoksniai, kurie ribojo nuo besąlyginės meilės ir džiaugsmo. Ir aš tęsiu kelionę į save, nes savęs pažinimas yra beribis, o smalsumas bei atvirumas nuolat plėstis ir atsinaujinti veda gilyn. Tik jau ne iš poreikio numalšinti skausmą, o iš Meilės. Aš mokiaus ir mokaus per praktinį patyrimą, todėl tai, kuo dalinuosi man yra labai gerai pažįstama ir suprantama. Ne vadovėliuose tai neperskaičiau, o išgyvenau, todėl galiu suprasti ir atjausti kitą. Ir žinau, kur veda ši kelionė, jei pasirenki ją keliauti. Stovėdama priešaky, galiu padėti atrasti savo kelią iki laisvės ir vidinės taikos. Iš anksto perspėju – teks jausti. Tai ne piliulė nuo skausmo ar greitas pabėgimas. Tai kelias IŠ vedantis PER. Todėl prieš atsipalaidavimą – sukyla skausmas. Tačiau tai ne daugiau, nei Tavyje jau dabar yra. Tiesiog iki šiol tai buvo paslėpta. Aš esu tam, kad palaikyčiau ir suteikčiau drąsos, užduočiau tinkamus klausimus, kad savyje rastum atsakymus, padėčiau paleisti svorį, kurio laikeisi galbūt to net nesuvokdamas. Dar viena mano savybė – stiprus protas. Stiprus ir atviras. Tai man padeda ieškoti, bandyti, klausinėti ir per tai suvokti dalykus. Kartais jie atrodo neįtikėtini, tačiau patikėti neįtikimu yra atvirumo stiprybė. O per tai ateina galimybė kurti naujai, įžvelgti naujas galimybes ir įgyvendinti netikėtas idėjas. Per tai ateina ir drąsa bandyti, iš ko atsiranda daug nesėkmių, tačiau ir daug atradimų, kurie kitaip neįvyktų ir netaptų nauja, šviesia realybe.

Mano pasaulis - mano kūrinys.

Savo kelionėje išbandžiau daug praktikų ir jos visos paliko tam tikrą išsiplėtimą, papildė mano bagažą patyrimu ir išmintimi. Tuo, kas man labiausiai tiko, dabar dalinuosi su kitais. Tai yra emocijų paleidimai, meditacija, plečiančios sąmoningumą žinios ir fizinio kūno praktikos, judesys. Be to – toliau bandau ir toliau pildausi.

Yra daugybė įrankių, padedančių pamatyti savyje glūdinčią realybę, tačiau be galo svarbu yra turėti būdus, kaip realiai ir galutinai transformuoti kylančius jausmus. Todėl į savo įrankių portfelį dedu tai, kas išties daro pokytį link daugiau laisvės ir meilės.

O jei dar paprasčiau – tai greičiausias kelias į Meilę yra palikti bet kokias pastangas ir tiesiog atsiverti viskam kas yra, pasiduoti.
Pasiduoti Meilei. Nes mes ir

esame Meilė.

Gyvenu širdimi.

Taip aš renkuosi kurti gyvenimą. Pagal vidinį vedimą, sekdama manyje kylančiu visąžinojimu, pasikliaudama Kūrėjo vedimu ir pasitikėdama gyvenimu. Nukreipdama dėmesį į širdį ir įsiklausydama į tylą, kai yra reikalingi atsakymai. To mokausi ir mokau norinčius išmokti. Tai naujasis būdas atrasti savo kelią, savo aplinką, savo veiklas ir savus žmones.

Į mane. Per mane. Iš manęs.

Tai mano būdas veikti. Šie žodžiai atėjo gan seniai ir vis labiau jie tampa kūnu. Aš veikiu iš tėkmės, leisdama informacijai ir patirtims tekėti į mane, mane pasiekti ir nukreipti harmoningiausia linkme. Leidžiu viskam laisvai tekėti per mane, mane keisti, vesti ir virsti kūnu tam, kas į mane atiteka. Perleisdama per save leidžiu skleistis savai kūrybai ir išsitransliuoti žinutėms taip, kaip sugebu geriausiai savo būdu. Iš manęs lai sklinda visur aplink ir pasiekia tuos, kam tai reikalinga, suprantama ir sava.

Laisvi būdami kartu.

Taip suprantu santykius. Kai meilė kitam išlaisvina. Kai meilė neturi lūkesčių ar ribų. Ši meilė nuo nieko nepriklauso, niekada neprasidėjo, todėl niekada nesibaigs ir jos niekas negali atimti. Toji meilė manyje ir tai, kas aš esu. Mano vizija ir kryptis – tokio pavyzdžio santykiai visose formose.