IŠ ŠIRDIES ♥ Į ŠIRDĮ

Ceremoninės kakavos paruoštukas.

Dovana-žinutė iš

širdies

Kakava – tai gamtos dovana mūsų kūnui ir sielai. Pilnavertėje raw kakavoje gausu mūsų kūnui naudingų medžiagų. O mūsų sielai – tai atviros širdies durys, per kurias galime paleisti ar/ir įsileisti, kam esame pasiruošę.

Ceremoninės kakavos paruoštukas.

Tai Criollo kakava su individualiai parinktais priedais, gražiai supakuota drauge su vartojimo instrukcija ir kitais pasirinktais atributais. Galimi įvairūs komplektacijos variantai.

Ceremoninis kakavos gėrimas – tai labai asmeniškas ritualas ir asmeninė intencija. Todėl ruošiant šią unikalią kakavos dovaną, tai ką į ją sudedu yra neutralus besąlyginės meilės ir šviesos srautas, elementų, prieskonių, augalų energija, kurie palydi ten, kur gerenčiajam labiausiai reikalinga nukeliauti, ką patirti. Tai lyg sustiprinimas jo paties intencijų su švelniu meilės palaikymu.

Jei norėtum kažkam padovanoti tokį magišką ir kupiną meilės ceremoninės kakavos paruoštuką, sukurtą specialiai konkrečiam žmogui arba jei nori pasidovanoti tai sau – užpildyk formą, esančią kontaktų skiltyje arba tiesiog spausk “Noriu užsakyti”.

Komplektacijos variantai:

Standartinė:
Papildomai galima rinktis:

Papildomų pasirinkimų kaina derinama individualiai.
Siuntimo išlaidos skaičiuojamos papildomai. Patiems atsiimti galima Vilniuje. 

Norėdama(-s) užsakyti kakavos dovaną parašyk man užpildydama(-s) kontaktų skiltyje esančią formą.