Sielos SPA

NORIU, BET BIJAU...

Transformaciniai susitikimai su Laima Rudinskaite ir Giedre Bagdoniene
Praeities skausmo laikymasis – tai užvertos durys naujai ateičiai.
Gyvų renginių ciklas “Noriu, bet bijau…” yra skirtas atskleisti, pripažinti ir paleisti savo praeities skausmus, dažniausiai per baimę mus kalinusius pasikartojančiuose įvykiuose ar būsenose.

Dalyvavimas šiuose susitikimuose duos postūmį nauja kryptimi, platesnį suvokimą apie savo situaciją ir praktikas, kurias integruodamas į kasdienį gyvenimą, galėsi lengviau ir drąsiau įgyvendinti norimą pokytį.
O galbūt šis postūmis ir palaikanti grupės energija yra kaip tik tas paskutinis lašas, kurio tereikia, kad išsiveržtų nauja, graži pradžia ir drąsūs, meilės bei valios lydimi žingsniai kuriant savo veiklą, santykius, puoselėjant kūną ar neriant į dvasinį patyrimą.

Renginių ciklo susitikimų temos:
09.28 d. pokyčių veikloje ir savirealizacijoje.
10.26 d. kurti artimus ir romantinius santykius.
11.16 d. išlaisvinti save per kūną. | Išskirtinis susitikimas moterims!
12.07 d. dvasinių praktikų ir jų atnešamų pokyčių.

Ko gali tikėtis?

Tave lydės:

Laima Rudinskaite
“Esu sąmoningumo ir emocijų paleidimo trenerė bei judesio praktikė. Paleidimų technika ir judesys jau daugelį metų man yra pagrindinis įrankis padėti sau ir kitiems, kaip tvarkytis su jausmais ir skausmais, su sukauptais praeities išgyvenimais, įspaudais, kaip keisti įsitikinimus, kaip realiai gyti ir daryti pokytį savyje ir savo kuriamoje realybėje. Taip pat vedu kakavos ceremonijas, judesio dirbtuves, meditacijas, kursus. Mano siekiamybė – įgalinti žmogų sekti savo širdimį su pasitikėjimu. Be galo gera matyti ir liudyti tuos, kuriems nukrenta šarvai ir galiausiai nutinka taika su savimi. Džiaugiuosi galėdama lydėti į tai per meilę.”
Giedrė Bagdonienė

“Moterų mentorė, įkvėpėja, laiminga žmona ir dviejų vaikų mama. Padedu moterims, kurios jaučiasi užstrigusios svarbiausiose gyvenimo temose – santykiuose, savirealizacijoje, asmeniniame augime ir nori pagaliau pradėti veikti ir gyventi laimingą, pilnatvišką gyvenimą. Dalinuosi pačiomis efektyviausiomis, įgalinančiomis veikti ir keisti savo realybę praktikomis. Esu Sąmoningo (dvasinio) kvėpavimo praktikė, vedu sąmoningo kvėpavimo bei Theta Healing sesijas.”

Išskirtinis susitikimas moterims!

Lapkričio 16 d. susitikime kviečia patirti save, kaip dieviško moteriškumo kūnišką išraišką. Per subtilų jautrumą, betarpišką bendrystę mes galime susigrąžinti meilę savo kūnui, pojūčiams, savo patirtims, kurios dažnai atsispindi mūsų kūnuose ir tame, kaip save matome bei jaučiame.
Tavęs laukia:
  • Kakavos ceremonija. Meditacija ir sodrus kakavos gėrimas nuramina mūsų protą ir audringą minčių tėkmę, atveria mūsų širdis besąlyginei meilei ir leidžia lengviau atsiverti jausmams ar patirtims, kurios šiuo metu vyksta. Taip pat tonizuoja ir maitina mūsų kūnus.
  • Intuityvus judesys. Jis grąžina į pojūčius, išlaisvina energiją, padeda įsileisti gyvybę į kūną, paruošia nerti giliau su aistra, drąsa ir dėmesingumu. Šį kartą per judesį tyrinėsime ir išgyvensime visą spektrą emocijų. Per judesį leisime sau išjausti viską negalvojant ir taip atverti savyje tuščios erdvės sekančiam, užpildančiam patyrimui.
  • Sąmoningas kvėpavimas. Praktika skirta kūne likusioms gėdos, kaltės, nevertumo įtampoms paleisti ir išlaisvinti.
  • Deivės ritualas. Jo metu ištirps moteriškumą, kūniškumo priėmimą ribojančios programos ir įsitikinimai, baimės, kurios buvo primestos ar išmoktos. Grįšite į moterims labai natūralų būvį – jausmingumą, atjautą, aistrą, vidinę galią. Nuogumas nėra privalomas, jis įvyksta labiau kaip vidinis impulsas – “noriu tai patirti!”
Deivės ritualą jau patyrė moterys ir privačiuose renginiuose, ir festivalių metu. Gera išgirsti, kai po kurio laiko sutiktos jos dalinasi, kaip pasikeitė jų santykis su savo kūnu, apie atsiradusį visišką priėmimą tam, kas daugelį metų buvo trūkumas, gėda, priežastis griūti santykiams. Kaip atsiranda noras džiaugtis savo moteriškumu ir aistringumu. Kaip netikėtai natūralu ir patogu tampa būti nuogai.

Investicija

Išskirtinis "Sielos SPA" moterims

Lapkričio 16 d.

45 Eur

Sielos SPA: pokyčiai per dvasingumą

Gruodžio 7 d.

35 Eur